مدیریت زمان پاسخگویی دایرکتها در اینستاگرام

یکی از روش‌های مدیریت زمان پاسخگویی به دایرکتها در اینستاگرام، فعال کردن گزینه پاسخ سریع (Quick replies) برای اکانت‌های بیزنس است.

یک پیج فعال کسب و کار در اینستاگرام نیاز به صرف زمان زیادی جهت تولید محتوای متنی و تصویری، پاسخگویی دایرکتها و کامنت‌ها، رصد رقبا و پیاده سازی کمپین‌های تبلیغاتی دارد.

در پیج‌های تجاری ارتباط کاربران با شما اصولا حول سوالاتی درباره محصولات، خدمات و فعالیت‌ های تجاری است. برخی از این سوالات و پیام‌های کاربران شباهت زیادی به هم دارد و طبیعتاً پاسخ‌ شما نیز مشابه خواهد بود.

اگر بخواهید برای پاسخ ‌گویی به این سوالات وقت بگذارید بخش بزرگی از زمانتان بیهوده هدر رفته است.
یکی از روش‌های مدیریت زمان فعالیت در اینستاگرام، فعال کردن گزینه پاسخ سریع (Quick replies) برای اکانت‌های بیزنس است.

در این روش شما میتوانید با استفاده از شورتکات‌های کوچک از تایپ کردن مکرر جملات بلند برای پاسخگویی به دایرکتها و سوالات تکراری مخاطبانتان بپرهیزید. و در مدت زمان کوتاهی به تعداد بیشتری از مخاطبان خود پاسخگو باشید.

پاسخگویی دایرکتها با فعال‌سازی گزینه Quick Replies

برای فعال کردن گزینه quick reply در اینستاگرام دو روش وجود دارد:

روش اول
در این روش برای فعال کردن گزینه کوییک ریپلای کافی است بر روی گزینه منو کلیک کرده سپس وارد بخش تنظیمات اینستاگرام شوید و مراحل زیر را به ترتیب پیش روید.

Settings –> Business –> Quick Replies –> New Quick Reply

کوییک ریپلای اینستاگرام

دایرکت اینستاگرام

روش دوم
گاهی هنگام پاسخگویی به یکی از مخاطبان خود می‌خواهید متنی را در کوییک ریپلای وارد کنید. در این روش در همان صفحه دایرکت شخص میتوانید مراحل را بصورت زیر دنبال کنید.

پاسخگویی دایرکت

برای استفاده از Quick Replies هایی که ایجاد نموده‌اید کافی است در هنگام پاسخگویی به دایرکتها شورتکات مورد نظرتان را تایپ و سپس بر روی آیکنی که ظاهر میشود کلیک کنید. اینستاگرام خود جمله کامل مورد نظر شما را بصورت کامل نمایش می‌دهد.

با ثبت نظر خود در انتهای صفحه و رنک دهی به این مقاله، ما را در بهبود عملکرد خود یاری رسانده و در صورت تمایل با به اشتراک گذاری این مقاله از ما حمایت نمایید.

به اشتراک بگذارید:
یادداشتی بنویسید