امروزه تمایل عموم کاربران به دریافت محتوای ویدیویی است و جستجوهای ویدیویی به‌شدت در حال افزایش است.
هرچند تولید محتوای ویدیویی، معمولا هزینه بیشتری نسبت به سایر روش‌های تولید محتوا دارد؛ اما به همان نسبت نیز مخاطب بیشتری را به سمت کسب و کار شما جذب خواهد کرد.

روش‌های تولید محتوای ویدیویی

تولید موشن گرافیک

متحرک‌سازی تصاویر و صداگذاری روی آنها را موشن گرافیک گویند. نرم افزارهای گرافیکی براساس سناریو خاص، متحرک‌سازی را انجام می‌دهند و سپس صداگذاری توسط گوینده روی موشن گرافیک انجام می‌گردد تا مفاهیم بصورت کامل منتقل شود.
موشن گرافیک‌ها هم می‌توانند در یک فضای دو بعدی، تشکیل شده از وکتورها ساخته شوند و هم با ادقام یک گرافیک متحرک با یک فیلم تولید شوند.

تولید تیزر ویدیویی

آمیخته‌ای از هنر سناریونویسی و مهارت تدوین ویدیویی در کنار فیلمبرداری باکیفیت و حرفه‌ای، منجر به تولید یک تیزر تبلیغاتی جذاب و اثربخش خواهد شد.
تیزر تبلیغاتی می‌تواند جدی یا طنز باشد و با خلاقانه ترین شکل ممکن محصول و کسب و کار شما را به مخاطبتان معرفی نماید.
در واقع تیزر ویدیویی تکنیکی است که پیام را به صورتی که حس کنجکاوی افراد را برانگیزد به مخاطب می‌رساند.

تولید انیمیشن

بسیاری از کسب و کارها از این تکنیک استفاده کرده و با خلق کاراکترهای جذاب خود را در ذهن مخاطبانشان ثبت می‌کنند.
در بسیاری از مواقع خط و مرز مشخصی برای انیمیشن و موشن گرافیک وجود ندارد اما به طور کلی در انیمیشن‌ها بیشتر تمرکز بر روی موجوداتی است که زنده هستند، حرف می‌زنند و ارتباط برقرار می‌کنند. اما در ساخت موشن گرافیک تمرکز بر روی طراحی‌های گرافیکی و حرکت دادن آن‌ها است.

تولید لگو موشن

لوگو موشن یا لوگو اینترو که در آن لوگو برند شما بصورت انیمیشن با افکت‌های زیبا به نمایش در می‌آید.
لگو موشن باعث حک شدن نام مجموعه در ذهن مخاطب انجام می‌گردد. یک موسیقی مناسب با حرکت‌ها در لوگو موشن ، در میزان تاثیر گذاری آن بسیار حائز اهمیت است.

مشاوره و دریافت پروپزال

برای دریافت پروپزال یا مشاوره رایگان می توانید شماره همراه خود را در کادر مقابل وارد کنید و به زودی پروپزال برای شما ارسال خواهد شد. یا از هر یک از روش های ارتباطی با ما تماس بگیرید.