گرافیک، هنری است برای ایجاد ارتباط عمیق‌تر و جذاب‌تر با مخاطب. به همین دلیل، تولید محتوای گرافیکی کمک میکند تا برنامه محتوایی شما به شکل موثرتری اجرا شود اگر بتوانید آمیخته مهارت و خلاقیت را به درستی در محتوای خود بکار گیرید.

هدف از تولید محتوای گرافیکی

خلق و ساماندهی عوامل تصویری / ارایه پیامی خاص در راستای هدفی مشخص / تاثیر گذاری بر مخاطب / بالا بردن سرعت جذب مخاطب

از طراحی لوگو و ست اداری برای هویت بخشیدن به یک برند گرفته تا زیبایی صفحات وب سایت یک شرکت و تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی جهت افزایش کاربران، میتواند کسب و کار شما را در مسیر تبدیل شدن به یک برند جذاب هدایت کند.همه اینها زمانی محقق خواهد شد که اهمیت ویژه‌ای برای محتوای گرافیکی قائل باشید.

برندینگ دیزاین

لوگو، مهمترین رکن هویت یک برند است و داشتن طیف رنگ سازمانی یکی دیگر از ارکان آن. بنابراین طراحی گرافیکی یکی از مهمترین بخش‌های برندسازی بشمار میرود. این حوزه از خدمات طراحی و گرافیک که بر روی خلق و بهبود یک برند تمرکز دارد، برندینگ دیزاین (Branding Design) نام دارد.

طراحی هویت بصری در شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی یکی از مهمترین بسترهای جذب مخاطب هستند. تبعیت از رنگ سازمانی، پیاده سازی لوگو حتی بعضا با تغییراتی جزیی و خلاقانه اما در چهارچوب شبکه‌های اجتماعی، استفاده از تصاویر و نقش‌هایی که یک مفهوم را در رابطه با حوزه فعالیت شما ارایه میکنند و بسیاری موارد دیگر، وقتی هنرمندانه در کنار هم قرار گیرند، هویت بصری برند یا کسب و کار شما را در شبکه‌های اجتماعی شکل میدهند که میتواند باعث افزایش توجه و اعتماد مخاطب به برندتان شود.

اینفوگرافیک در تولید محتوای گرافیکی

اینفوگرافیک، آمیزه‌ای از اطلاعات (Information) و تصاویر گرافیکی (Graphic) است که کمک میکند حجم زیادی از اطلاعات متنوع، با حداقل متن نویسی و با استفاده از تصاویر جذاب و مرتبط به مخاطب منتقل شود. اینفوگرافیک‌ها نقش موثری در آموزش و ارایه اطلاعات کاربردی و مفید ایفا می‌کنند.

مشاوره و دریافت پروپزال

برای دریافت پروپزال یا مشاوره رایگان می توانید شماره همراه خود را در کادر مقابل وارد کنید و به زودی پروپزال برای شما ارسال خواهد شد. یا از هر یک از روش های ارتباطی با ما تماس بگیرید.