فرآیند تولید هر محتوایی، با متن آغاز می‌شود. بنابراین مهمترین بخش در تولید محتوا، تهیه محتوای متن است.

برای محتوای ویدئویی به متن سناریو و برای محتوای صوتی به متن گوینده نیاز است. حتی برای محتوای تصویری بهتر است تا خصوصیات تصویر در قالب یک متن تعیین شود.
محتوای متنی، خود به تنهایی نیز قابل عرضه است. متون صفحات مختلف یک وب سایت، کپشن پست‌های شبکه‌های اجتماعی، مقالات یک بلاگ، همه و همه محتوای متنی هستند.

آنچه در تولید محتوای متنی مورد نیاز است

تولید محتوای متنی علاوه بر نیاز به دانش و مهارت نوشتن مستلزم آشنایی کافی با کسب و کار شما است. چراکه هرچه متن شما اصولی‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد، مخاطبتان به مهارت، خدمات و محصولات شما اعتماد بیشتری خواهند کرد.

تولید محتوای اختصاصی کسب و کار/تولید محتوا با استانداردهای سئو/ترجمه‌ی محتوا

محتوا با استانداردهای سئو

بهینه‌سازی موتور جستجو یا همان سئو، شامل مجموعه‌ای از روش‌ها‌ است که کمک می‌کنند تا وب سایت شما در رتبه بندی گوگل در جایگاه مناسبی قرار بگیرد. تولید محتوا با استانداردهای سئو یکی از این روش‌هاست.

در این روش با مشخص نمودن کلمات کلیدی مرتبط با موضوع محتوایی شما، که کاربران آنها را جستجو می‌کنند، متن شما تولید می‌شود. تعداد و نحوه بکارگیری این کلمات نیز بسیار حائز اهمیت است. با ارائه مقالاتی جذاب و جدید در سایت شرایطی فراهم می‌شود تا وب سایت‌های دیگر به مقالات شما بک لینک بدهند.

محتوای اختصاصی برای هر کسب و کار

تولید محتوای اختصاصی نیازمند متخصصانی است که در کنار داشتن دانش کافی در زمینه‌ی کسب و کار شما دارای آگاهی کامل به اصول نوشتن محتوا با استانداردهای سئو نیز باشند.

و بهتر این است که علاوه بر معرفی محصول، خدمات و برند شما مطالب جذاب و تخصصی از کسب و کارتان نیز ارایه شود.

تولید محتوای متنی ترجمه شده و بروز

ترجمه محتوای متناسب با موضوع فعالیت شما نیازمند مترجمانی است که علاوه بر دانش کافی در زمینه‌ی کسب و کار شما دارای آگاهی کامل به اصول نوشتن محتوا با استانداردهای سئو نیز باشند. ترجمه‌ و تولید مقالات بروز و با کیفیت نتیجه‌ی شگفت انگیزی در افزایش مخاطبین شما خواهد داشت

مشاوره و دریافت پروپزال

برای دریافت پروپزال یا مشاوره رایگان می توانید شماره همراه خود را در کادر مقابل وارد کنید و به زودی پروپزال برای شما ارسال خواهد شد. یا از هر یک از روش های ارتباطی با ما تماس بگیرید.