در تولید محتوای صوتی، احساسات گوینده از طریق تن صدا و حالت ادا کردن جملات قابل تشخیص است. این موضوع باعث می‌شود که شنونده ارتباط بهتری برقرار کرده و موجب اعتمادسازی بیشتر مخاطب خواهد شد.
این اعتمادسازی در تولید محتوا اگر درحوزه‌ی تبلیغات یک کسب و کار صورت بگیرد می‌تواند منجر به جذب شنونده و حتی تبدیل آن به مشتری و در نتیجه فروش شود.

تولید محتوای صوتی یکی از راه‌های انتقال پیام کسب و کار شما به مخاطبان موردنظرتان است. هرچه صدایی که در فایل صوتی خود به کار می‌برید زیباتر و به گوش شنونده خوشایندتر باشد، تمایل او به پیگیری کارهای شما بیشتر خواهد بود.
اگر یک موسیقی اختصاصی نیز به صدای گوینده شما اضافه شود، برند شما را منحصر به فرد خواهد کرد.

روش‌های تولید محتوای صوتی

تولید پادکست

پادکست‌ فایل‌ صوتی در مورد یک موضوع خاص است که با استفاده از صدای یک گوینده حرفه‌ای و موسیقی پس زمینه‌ای دلنشین تولید می‌شود. تولید پادکست‌های به هم پیوسته یکی از بخش‌های مهم تبلیغات است. این پادکست‌ها می‌توانند بصورت آموزشی، تبلیغاتی یا اطلاع رسانی و ترجیحا در حوزه فعالیت کسب و کار شما تولید می‌گردد.

تولید موسیقی اختصاصی

موسیقی می‌تواند یادآور خاطره، موضوع و یا زمان خاصی باشد. تولید موسیقی برای یک کسب و کار می‌تواند در ذهن‌ها باقی بماند و جهت ماندگاری و شناسایی توسط مخاطب به عنوان موسیقی اختصاصی یک کسب و کار در تبلیغات آن برند استفاده می‌شود. این موسیقی در انواع دیگر محتوای تولیدی برای یک کسب و کار قابل استفاده است.

دوبلاژ

در تولید محتوای ویدیویی صداگذاری باعث بالا رفتن جذابیت و اثرگذاری بیشتر ویدیو خواهد شد. دلنشین بودن صدای گوینده برای دوبلاژ بسیار اهمیت دارد. تیزرهای تبلیغاتی، موشن گرافیک‌ها و دیگر انواع ویدیوهای تبلیغاتی نیاز به گوینده‌ای جهت صداگذاری دارد. همچنین می‌توانید با افزودن موسیقی متن به جذابیت ویدیو خود بیافزایید.

مشاوره و دریافت پروپزال

برای دریافت پروپزال یا مشاوره رایگان می توانید شماره همراه خود را در کادر مقابل وارد کنید و به زودی پروپزال برای شما ارسال خواهد شد. یا از هر یک از روش های ارتباطی با ما تماس بگیرید.